POLECAMY
 


 

 

Technologia kina 3D - XpanD

 

Technologia kina 3D - XpanD

 1. Technologia Xpanda jako jedyna w technice kinowej 3D zapewnia oglądanie oryginalnego obrazu filmowego !

  Xpand to technika Sequential Frame ( klatka po klatce). Klatki filmowe nagrane na planie filmowym kamerą stereoskopową wyświetlane są na ekranie kinowym po kolei i naprzemiennie dla prawego i lewego oka . Aktywne okulary Xpanda z dużą częstotliwością ( 60 Hz) zamykają naprzemiennie raz prawy, raz lewy okula , odtwarzając wiernie przestrzenny obraz. I to już wszystko. ŻADNYCH KOMBINACJI Z ORYGINALNYM OBRAZEM!

 

 1. Filmy oglądane w okularach Xpanda są najjaśniejsze.

  Okulary Xpanda zapewniają najmniejszą stratę jasności projekcji 3Dw porównaniu z wszystkim konkurencyjnymi technikami 3D Cinema.

 

 1. Xpand nie manipuluje kolorami!

  To jedyna kinowa technologia 3D pozwalająca na wyświetlenie wiernych kolorów i oddanie ich głębi. Nie ma tu mowy o kolorowaniu obrazów w celu uzyskaniu efektu 3D, tak jak to się dzieje w systemie Dolby czy anaglifowym ( czerwono-niebieskim), gdzie dla uzyskania efektu 3D obrazy stereopar są zakolorowywane w projektorze, jeszcze przed wyświetleniem na ekranie, a następnie dekodowane przez nasz mózg za pomocą kolorowych okularów.

 

 1. Xpand nie robi wody z naszych mózgów.

  Xpand nie manipuluje obrazem, nie koloruje go, nie polaryzuje strumienia projekcji, tym samym nie zmusza nas do oglądania filmu w kolorowych czy polaryzacyjnych okularach (!).

 

 1. Projekcja 3D technologii Xpanda jest przyjazna naszemu zdrowiu.

  Nie męczy wzroku i nie zmusza naszego mózgu do „dekodowania” zakolorowanych obrazów. Nasze zmysły zagazowane są więc całkowicie w przeżywanie dzieła filmowego a nie dodatkowe dekodowanie kolorów zakolorowanych klatek, jak to ma miejsce w innych systemach.

 

 1. Twórca Avatara wybrał reklamowanie technologii Xpand jako najbardziej właściwej dla oglądania w kinach własnego dzieła.

  Technikę Xpand jako najdoskonalszą i najwłaściwszą dla oceny magii kina 3D docenili również jurorzy prestiżowego festiwalu filmowego w Cann, wybierając Xpanda jako jedyną i wyłączną technologię dla oglądania i oceny konkursowych filmów prezentowanych w technologii 3d !

  Te argumenty przemawiają chyba do każdego widza który ma zamiar obejrzeć film w 3D.

REKLAMAStrony internetowe Krosno, Jasło, Rzeszów

Wit-Wiert - Wiercenie studni głębinowych
 

    MECHANIK KROSNO  Krośnieńska Akademia Piłkarska

PFR