POLECAMY 

 

 

 

 

 

Zapowiedzi

Pszczółka Maja
Produkcja: Australia / Niemcy
Reżyseria: Noel Cleary
Gatunek: Animacja

Opis: Maja i Gucio wyruszają z tajną misją. Od tego czy uda im się uratować małą księżniczkę mrówek zależą losy całej łąki.  
Pitbull
Produkcja: Polska
Reżyseria: Patryk Vega
Gatunek: Dramat / Sensacyjny

Opis: Kiedy podłożony na stacji paliw ładunek wybuchowy zabija policyjnego sapera, komendant główny policji przydziela do sprawy Gebelsa z wydziału ds. zabójstw. Śledztwo prowadzi go na trop przestępcy ze zbrojnego ramienia  grupy Pershinga - konstruktora bomb i porywacza, stojącego za dziesiątkami zamachów w Polsce i ponad setką porwań w całym kraju.  Konfrontacja bandyty i psa przeradza się w regularną wojnę. Od tych wydarzeń mijają lata. Znany z serialu syn Gebelsa, Jarek, który jest studentem informatyki na politechnice, wraz z kolegami znajduje ryzykowny sposób na szybki zarobek i przy wykorzystaniu wiedzy zaczyna dokonywać włamań do willi bogatych ludzi. Pech chce, że którejś nocy wybiera niewłaściwy dom, a Gebels staje przed sytuacją bez wyjścia, w której musi wsadzić własne dziecko do więzienia. Może być policjantem, który aresztuje przestępcę. Albo ojcem, który uratuje dziecko.
Poroże
Produkcja: Kanada / Meksyk / USA
Reżyseria: Scott Cooper
Gatunek: Horror

Opis: Nauczycielka i jej brat odkrywają, że jeden z uczniów skrywa sekret, który niesie za sobą przerażające konsekwencje.
To musi byc miłość
Produkcja: Polska
Reżyseria: Michał Rogalski
Gatunek: komedia romantyczna

Opis: Kto powiedział, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Trzy siostry są przyjaciółkami od serca, które trzymają się razem na dobre i za złe, niezależnie od wybryków swoich facetów. Gdy ich matka postanawia uciec z miasta i w samotności przemyśleć jeszcze raz decyzję o ślubie, niespodziewanie dołączają do niej córki. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie w stylu Bridget Jones, w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować co dalej, bo każda z kobiet przechodzi teraz własne, miłosne zawirowania.

Czy ich faceci w swojej totalnej niezdarności znajdą sposób, żeby odzyskać serca sióstr?

REKLAMA

Tworzenie i projektowanie stron internetowychAUTO SERWIS

Usługi Cięcia Laserem Krosno

Wit-Wiert - Wiercenie studni głębinowych

 

    MECHANIK KROSNO  Krośnieńska Akademia Piłkarska

PFR