POLECAMY

 

 

 

 

Zapowiedzi

Młodzi tytani. Akcja! film
Produkcja: USA
Reżyseria: Aaron Horvath, Peter Rida Michail
Gatunek: Animacja, Komedia

Opis: Tytani odnoszą wrażenie, że wszyscy najsłynniejsi superbohaterowie występują we własnych filmach ? znaczy się wszyscy oprócz Młodych Tytanów! Jednak lider grupy ? Robin, ma zamiar to zmienić. Chce być postrzegany jako gwiazda, a nie tylko postać drugoplanowa. Gdyby tylko udało im się zwrócić na siebie uwagę najbardziej rozchwytywanego reżysera w Hollywood? Pełni entuzjazmu i zwariowanych pomysłów Młodzi Tytani wyruszają do Tinsel Town w przekonaniu, że uda im się spełnić marzenia. Kiedy grupa trafia w ręce Super-Czarnego charakteru i jego maniackiego planu podbicia całego świata, sytuacja całkowicie wymyka się spod kontroli. Więzy przyjaźni i duch walki łączące członków grupy zaczynają słabnąć, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość Młodych Tytanów!
Ant-Man i Osa
Produkcja: Peyton Reed
Reżyseria: Peyton Reed
Gatunek: Akcja Sci-Fi

Opis: Ant-man i Osa próbują odkryć tajemnice przeszłości doktora Hanka Pyma i Hope van Dyne.
Mamma Mia! Here we go again
Produkcja: USA
Reżyseria: Ol Parker
Gatunek: Musical

Opis: Film w reżyserii Ola Parkera, będący kontynuacją ekranizacji musicalu Mamma Mia! z 2008, którego fabuła opiera się na piosenkach szwedzkiego zespołu ABBA. W filmie ponownie zagrają m.in.: Amanda Seyfried, Dominic Cooper, Meryl Streep, Colin Firth i Pierce Brosnan. Pojawią się również nowi aktorzy, w tym także Cher. Premiera produkcji zaplanowana jest na 20 lipca 2018.
Co w trawie piszczy
Produkcja: Francja, Luksemburg
Reżyseria: Antoon Krings, Arnaud Bouron
Gatunek: Animacja, Komedia, Przygodowy

Opis: Pasikonik Tonik jest prawdziwym włóczykijem. Przemierza świat w podskokach, nigdzie nie zagrzewając dłużej miejsca. Pewnego dnia trafia na łąkę tak piękną, że postanawia zatrzymać się tu na dłużej. Szczególnie, że wpadła mu w oko urocza i dobra Królowa Pszczół Margerytka. Zakochany polny konik gotów jest na wszystko, by mieszkańcy łąki uznali go za dobrego kumpla, a nawet przyjaciela. Niestety nie znając jeszcze miejscowych "układów" daje się omotać podstępnej osie i zamiast stać się przyjacielem, mimo woli zasłuży na miano wroga łąki. Tonik jednak nie daje się za czułki wodzić i zamiast się poddać i zwiać w świat, postanawia naprawić swe błędy, obronić łąkę przed armią szerszeni i zasłużyć na serce królowej.
Czego życzą sobie kobiety
Produkcja: USA
Reżyseria: Susan Walter
Gatunek: Dramat, Komedia

Opis: Senna Burges (Sharon Stone) jest projektantką mody, ale jej życie dalekie jest od wymarzonego ideału. Mimo, że umawia się z młodszymi mężczyznami ? nie może znaleźć właściwego partnera, z którym chciałaby spędzić resztę życia. Nawet pomoc w poznawaniu nowych kandydatów, którą zajmuje się jej najlepsza przyjaciółka nie przynosi oczekiwanego rezultatu. Wszystko się zmienia, gdy w dniu swoich urodzin poznaje przystojnego Adama (Tony Goldwyn). Co prawda nie jest wymarzonym przez bohaterkę sławnym aktorem, ani gwiazdą rocka, ale Senna znajduje w nim coś fascynującego. Kiedy spotkanie dobiega końca, oboje myślą, że już nigdy się nie zobaczą. Nic bardziej mylnego ? dokładnie rok później, w dniu kolejnych urodzin Senny ? ona i Adam wpadają na siebie ponownie. Czy tym razem im się uda? Życie, podobnie jak urodzinowe prezenty ? pełne jest niespodzianek!
Whitney
Produkcja: USA, Wielka Brytania
Reżyseria: Kevin Macdonald
Gatunek: Dokumentalny

Opis: Historia jednej z najwspanialszych piosenkarek wszech czasów, której kariera sceniczna układała się zdecydowanie lepiej niż życie osobiste.
Książę Czaruś
Produkcja: Kanada, USA
Reżyseria: Ross Venokur
Gatunek: Animacja, Komedia, Musical

Opis: Dawno, dawno temu niegodziwa Królowa rzuciła urok na małego księcia Filipa. Zaklęcie sprawia, że teraz młodzieniec zakochuje się w każdej napotkanej dziewczynie, od razu się oświadczając. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna ? każda z nich wierzy, że przystojny książę ożeni się właśnie z nią. Ojciec Filipa, kompletnie nieświadomy klątwy, jaka ciąży nad jego synem, ma już dość sercowego chaosu panującego w królestwie i stawia chłopakowi ultimatum ? albo znajdzie wreszcie miłość życia i ustatkuje się, albo straci prawo do tronu. Filip, wspierany przez sprytną złodziejkę Lenore, wyrusza w pełną przygód podróż, w poszukiwaniu sposobu na zneutralizowanie zaklęcia.
Berek
Produkcja: USA
Reżyseria: Jeff Tomsic
Gatunek: Komedia

Opis: Grupka przyjaciół z dawnej szkoły organizuje grę w berka rozgrywaną na terenie całego kraju.
Iniemamocni 2
Produkcja: USA
Reżyseria: Brad Bird
Gatunek: Animacja, Przygodowy

Opis: Podczas gdy Bob Parr zmaga się z problemami wychowawczymi swoich dzieci, jego żona Helen, znana także, jako Elastyna, realizuje swe aspiracje, podejmując pracę w lidze antyprzestępczej.

REKLAMA

Studnie głębinowe Jasło, Krosno, Sanok, Rzeszów

Tworzenie i projektowanie stron internetowych

AUTO SERWIS

Architekt Jasło, Krosno, Rzeszów, Warszawa

Portal Strefa informacyjna
 

    MECHANIK KROSNO  Krośnieńska Akademia Piłkarska