POLECAMY

 

Zapowiedzi

Auta 3
Produkcja: USA
Reżyseria: Brian Fee
Gatunek: Animacja, Komedia

Opis: Samochód wyścigowy Zygzak McQueen z pomocą młodej trenerki staje do rywalizacji w kolejnym wyścigu.
Gwiazdy
Produkcja: Polska
Reżyseria: Jan Kidawa-Błoński
Gatunek: Biograficzny, Sportowy

Opis: Posiadający polsko-niemieckie korzenie Jan Banaś (Mateusz Kościukiewicz) dorasta na Śląsku. Od dzieciństwa jego największą pasją jest piłka, a największym rywalem... oddany kumpel Ginter (Sebastian Fabijański). Z czasem rywalizacja przyjaciół przenosi się z podwórka na stadiony śląskich klubów ? Polonii Bytom i Górnika Zabrze. A to nie koniec ich zmagań. Prawdziwe emocje zaczynają się, gdy w życiu gwiazd sportu pojawi się piękna Marlena (Karolina Szymczak). Walczący o jej względy Jan i Ginter szybko odkrywają, że w grze o miłość nie obowiązują żadne przepisy. Kiedy ciężka kontuzja kończy karierę Gintera, a samego Banasia przybliża do składu "orłów Górskiego", bohater staje przed trudnym, życiowym wyborem. Stawką jego decyzji będzie udział w olimpiadzie i piłkarskich mistrzostwach świata.
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
Produkcja: USA
Reżyseria: Kelly Asbury
Gatunek: Animacja

Opis: merfetka wraz z kilkoma innym smerfami wyrusza na wyprawę aby dowiedzieć się, czemu jest jedyną dziewczyną w wiosce.
Strażnicy Galaktyki vol.2
Produkcja: USA
Reżyseria: James Gunn
Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Opis: Peter Quill z drużyną wyrzutków kontynuuje podróż przez kosmos i jako obrońca galaktyki stawia czoła nowym niebezpieczeństwom. Poznaje także prawdę o swoim ojcu oraz jego dziedzictwie.

REKLAMA

AUTO SERWIS

Tworzenie i projektowanie stron internetowych

Your Style- Sklep internetowy z odzieżą i obuwiem

    MECHANIK KROSNO  Krośnieńska Akademia Piłkarska